Koncert Lata 20', lata 30'

TO BYŁA PETARDA MUZYCZNA !!!

?Obszerniejsza fotorelacja: https://photos.app.goo.gl/ynxWY5RR4keKVdEz6

W ramach programu MECENAT MAŁOPOLSKI Edycja I realizowano projekt pt. " Baby ach te Baby czyli lata 20 kontra Dożynki 2023 ",

została przygotowana część artystyczna.

Projekt zrealizowano dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego .

Dziękujemy Radnym z Sejmiku Województwa Małopolskiego Piotr Dziurdzia i Anna Mikosz za wsparcie przy składanym projekcie.

Na scenie zaprezentował się zespół wokalno - instrumentalny pod batutą Katarzyny Nuzi

a gościem specjalnym była Małgorzata Szarek. Widowisko muzyczne pt." Historia jednej miłości " ,

które przeniosło widzów do kawiarenki lat 20 - tych wyreżyserowane zostało przez Małgorzatę Mikołajek.

Na specjalnie przygotowanej scenie wystąpiły także lokalne zespoły muzyczne Zespół Two - Way , Łapanowska Kapela Biesiadna oraz Zespół Lubię To !. Ich energetyczne występy przyciągnęły uwagę publiczności dodając do uroczystości nutkę radości i zabawy.

Muzyka i tańce trwały do późnych godzin wieczornych , zapewniając wszystkim niezapomniane chwile.

To piękne wydarzenie z pewnością zostanie na długo w pamięci uczestników.

Całe wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez pomocy i wsparcia osób wielkiego serca a są to : Państwo Agnieszka i Jerzy Zastawniak, Zbigniew Michura, Piekarnia Pogórze, Pan Jacek Milan, Pani Aldona Rogowska, KinoMobilne.pl - plenerowe pokazy filmowe, Pan Paweł Patalita,

Państwo Agnieszka i Damian Woźniak. Dziękujemy Wójtowi Gminy Łapanów za udostępnienie płyty rynku oraz mediów.

Dziękujemy wszystkim Artystom!!!

kontrabas– Tomasz Cudejko,

akordeon guzikowy – Adam Cudejko,

gitara klasycznaj Ireneusz Fołta

klarnet– Tomasz Ferenc

Katarzyna Kuchnik

Marcin Cempura

Zuzanna Dębosz

Kamila Dębosz

Marcelina Grabowska

Paulina Piasecka

Małgorzata Mikołajek

?????????????????

No i oczywiście naszej Pani Zosi! Pani Zofia Janik ?

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych koleżanek z KGW Cichawka, Chrostowa, Lubomierz, Grabie .

Wielkie podziękowania dla OSP Wolica oraz Pani Dyrektor CK wraz z pracownikami.

Dziękujemy za piękną fotorelację Elżbieta Sionko i Joanna Janiczek.

Dziękujemy dziewczynom grającym rolę kelnerek w kawiarence lat 20: Gabriela Dziedzic, Dagmara Wrona, Oliwia Piotrowska,

Zuzanna Kaczmarczyk i Paulina Kuska.

Wielkie dzięki dla tych których nie było widać a zrobili tak wiele: Pani Mieczysławie Furtak, Agacie Piwowarczyk, Joannie Stańdo,

Monice Wojas, Zuzi Natanek, Stefanowi Chyrc.

Brawa dla ekipy technicznej firmy Robertus - Robert Wieciech.

Oceń

Ilość ocen: 0
Dodaj opinię Możesz dodać swoją opinie
Wpisz swoje imię i napisz swoją opinię.

Panel dostępności

Ustawienia